Liczba pytań: 766868

Liczba odpowiedzi: 7162187

Kategoria: Dowolny temat
(20 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [06.05.2018]

Czy nosilibyście aparat ortodontyczny za 1400 miesięcznie?

Moja koleżanka tyle płaci miesięcznie za aparat ortodontyczny ściągany góra i dół.

Najlepsza odpowiedź
(3 - 1)
75%
Jakbym potrzebowała to bym nosiła, na zdrowiu się nie oszczędza.
gość  gość 06.05.2018


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
(0 - 0)
0%
Ja nosiłam stały za 1700 jeden raz płacone, wizyta 100 zł
gość gość 06.05.18, 23:18

(3 - 1)
75%
Jakbym potrzebowała to bym nosiła, na zdrowiu się nie oszczędza. Jakbym potrzebowała to bym nosiła, na zdrowiu się nie oszczędza.
gość gość 06.05.18, 23:21

(0 - 1)
0%
Nie, to prawie całą moja pensja
gość gość 07.05.18, 06:25

(0 - 1)
0%
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys
gość gość 07.05.18, 07:13

(0 - 0)
0%
Noszę stały za 2000. Już na końcu leczenia jestem.Z wizytami wyniesie to około 4300. Ile czasu koleżanka musi nosić ten o którym piszesz?
gość gość 07.05.18, 08:54

(0 - 0)
0%
A jak to, co miesiąc jej zakładają nowy ze co miesiąc tyle płaci ?
gość gość 07.05.18, 09:22

(0 - 1)
0%
gość
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys


1400 kosztuje comiesięczne noszenie tego aparatu
gość gość 07.05.18, 09:33

(0 - 0)
0%
gość
A jak to, co miesiąc jej zakładają nowy ze co miesiąc tyle płaci ?


Tak co miesiąc, jest to aparat ściągany, nie ten przyklejany do zębów zamkami
gość gość 07.05.18, 09:34

(0 - 0)
0%
gość
Noszę stały za 2000. Już na końcu leczenia jestem.Z wizytami wyniesie to około 4300. Ile czasu koleżanka musi nosić ten o którym piszesz?


Góra 7 miesiecy, dół 9 miesiecy
gość gość 07.05.18, 09:35

(1 - 4)
20%
gość
gość
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys
1400 kosztuje comiesięczne noszenie tego aparatu


NIE MA TAKICH, NIE KŁAM
gość gość 07.05.18, 15:37

(1 - 1)
50%
gość
gość
gość
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys
1400 kosztuje comiesięczne noszenie tego aparatu
NIE MA TAKICH, NIE KŁAM


Przeczytaj sobie co to jest clear aligner i wtedy otwieraj jape
gość gość 07.05.18, 16:37

(1 - 0)
100%
gość
gość
gość
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys
1400 kosztuje comiesięczne noszenie tego aparatu
NIE MA TAKICH, NIE KŁAM

To, ze ty o czymś nie wiesz, nie znaczy, ze nie istnieje
gość gość 07.05.18, 17:03

(0 - 0)
0%
Nosiłabym
gość gość 08.05.18, 09:49

(0 - 0)
0%
gość
gość
gość
gość
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys
1400 kosztuje comiesięczne noszenie tego aparatu
NIE MA TAKICH, NIE KŁAM
Przeczytaj sobie co to jest clear aligner i wtedy otwieraj jape


Dokładnie
gość gość 08.05.18, 09:50

(0 - 2)
0%
gość
gość
gość
gość
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys
1400 kosztuje comiesięczne noszenie tego aparatu
NIE MA TAKICH, NIE KŁAM
Przeczytaj sobie co to jest clear aligner i wtedy otwieraj jape



dokładnie taki aparat kosztuje 650 zł kłamczucho
gość gość 08.05.18, 12:52

(2 - 0)
100%
gość
gość
gość
gość
gość
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys
1400 kosztuje comiesięczne noszenie tego aparatu
NIE MA TAKICH, NIE KŁAM
Przeczytaj sobie co to jest clear aligner i wtedy otwieraj jape
dokładnie taki aparat kosztuje 650 zł kłamczucho


Głupia cipo, jedna nakładka kosztuje 200 zł. Miesięcznie masz 3 nakładki na góre i 3 nakładki na dół (wymienia sie srednio co 10 dni) do tego 50 zł za wycisk góra co miesiąc i wycisk dół co miesiac, do tego wizyta 100 zł. Ile wychodzi? Jak umiesz liczyć to policz. Oczywiście cena może sie lekko roznic u różnych ortodontów, ale podobnie. Zadzwoń sobie do ortodontow,którzy sie tym zajmuja i wtedy otwoeraj jape
gość gość 08.05.18, 16:28

(0 - 0)
0%
gość
gość
gość
gość
gość
gość
1400 kosztuje jeden luk. Dwa luki to jakies 3 tys
1400 kosztuje comiesięczne noszenie tego aparatu
NIE MA TAKICH, NIE KŁAM
Przeczytaj sobie co to jest clear aligner i wtedy otwieraj jape
dokładnie taki aparat kosztuje 650 zł kłamczucho
Głupia cipo, jedna nakładka kosztuje 200 zł. Miesięcznie masz 3 nakładki na góre i 3 nakładki na dół (wymienia sie srednio co 10 dni) do tego 50 zł za wycisk góra co miesiąc i wycisk dół co miesiac, do tego wizyta 100 zł. Ile wychodzi? Jak umiesz liczyć to policz. Oczywiście cena może sie lekko roznic u różnych ortodontów, ale podobnie. Zadzwoń sobie do ortodontow,którzy sie tym zajmuja i wtedy otwoeraj jape


50 wycisk góra i 50 dół czyli 100 za wyciski
gość gość 08.05.18, 16:31

(0 - 0)
0%
No chyba, ze nosisz tylko góre albo tylko dół to moze kosztować 650 plus wizyta co miesiąc ale to i tak wychodzi tak jak ja powiedziałam. Mysl troche
gość gość 08.05.18, 16:35

(1 - 0)
100%
gość
No chyba, ze nosisz tylko góre albo tylko dół to moze kosztować 650 plus wizyta co miesiąc ale to i tak wychodzi tak jak ja powiedziałam. Mysl troche

Oj tam, nie ma sie co spinac. Tutaj kazda ekspertka a nie ma pojęcia.
gość gość 08.05.18, 17:30

(0 - 0)
0%
Nie stac mnie na tyle
gość gość 08.05.18, 19:43