Liczba pytań: 766868

Liczba odpowiedzi: 7162187

Kategoria: Ciuszki, ubrania
(2 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość [04.05.2018]

Już po 7 maja jak zamkna forum kowbojki to tutaj zrobi sie syf ,dno ,bedzie przelew gofna i patologii xd

No tosziro ,papapronz ,byczy ,myszek ,13 milionerczi albo lavidaloca i berrie wam tutaj syf zrobią xd szykujcie się bo to forum i tak zamkną i zostanie usunięte już niedługo tak jak samosia xd
Tyle że niedługo podobno we wrześniu mają zamknąć to forum xd tak że potem zamykać będą samosie a na końcu samym zamkną forum tutejsze co nastąpi we wrześniu podobno .

Najlepsza odpowiedź
(1 - 0)
100%
Wtedy zgłoszę dla KMP Warszawa Nowolipie 2. i wtedy zobaczysz kto cię odwiedzi w domu.Robie to od 2 lat, wielu dzięki mnie zatrzymano,ha! byłem nawet jako pozorant w programie Łowca Pedofi(lów.
gość  gość 04.05.2018


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Pozostałe odpowiedzi
(1 - 0)
100%
Wtedy zgłoszę dla KMP Warszawa Nowolipie 2. i wtedy zobaczysz kto cię odwiedzi w domu.Robie to od 2 lat, wielu dzięki mnie zatrzymano,ha! byłem nawet jako pozorant w programie Łowca Pedofi(lów. Wtedy zgłoszę dla KMP Warszawa Nowolipie 2. i wtedy zobaczysz kto cię odwiedzi w domu.Robie to od 2 lat, wielu dzięki mnie zatrzymano,ha! byłem nawet jako pozorant w programie Łowca Pedofi(lów.
gość gość 04.05.18, 16:42

(0 - 1)
0%
Tyle że to co pisze to prowokacja ironia sarkazm nie wrzucam tutaj nic i nie wrzucałem .już to wyjasnilem na kowbojkach .Nie jestem tym typem tych co niszczą te fora wymieniłem .No i bym miał odpowiadać za takiego toszira albo paparonza albo takiego myszka i byczego ? Ja nie mam z nimi nic wspólnego ,nie trzymam nawet z nimi .Nie bawi mnie wrzucanie syfu na stronę .
Ostatnio nawet na samosie wrzuciłem fotki kotków żeby nie było tego syfu co wrzucają te psychole z kowbojek .Co dalej nawet w życiu jednej chorej fotki nie wrzuciłem tutaj ani na samosie i Kowbojki .Robię może sobie czasem bekę ale nie żeby wrzucać jakieś chore zdjęcia do szafy na Kowbojki .Mnie to nie bawi ani nie mam z tego satysfakcji. niech zamkną dobrze to zrobi tym typom typu tosziro ,paparonz ,byczy czy mikioner 13 i myszek .Popieram żeby ich usunięto i wyrzucono .
gość gość 04.05.18, 17:08